0Порівняння товарів
Business Market
0
Мій кошик

NOVOL

Сортування:
Відображення:

Компанія NOVOL була заснована в 1978 році. Протягом чергових декад вона з невеликого підприємства перетворилася на найбільшого в Польщі виробника систем для фарбування автомобілів. Історія фірми бере свій початок в невеликій майстерні площею 90 м2, в якій обмежений асортимент продукції, виробленою за допомогою ручних інструментів, дозволяв задовольняти потреби місцевого ринку в радіусі декількох десятків кілометрів. Виробництво, яке базувалося на високоякісних технологіях і сировині, дозволило швидко розширити торгову пропозицію і коло ділових партнерів. Сьогодні, через понад тридцять років розвитку, продукція з логотипом NOVOL потрапляє до одержувачів в країнах
Західної, Східної Європи, Австралії, Нової Зеландії, на Близький Схід і в Африку. Виробничі і складські площі складають понад 17 000 м2, а конкретними ринками займаються торгові партнери з Німеччини, Росії, України і Азербайджану.

В даний момент NOVOL  пропонує широку гаму спеціальних матеріалів для ремонту і складання, призначених для роботи в різних галузях: продукти для відновлення лакового покриття, матеріали для укладання дерев'яних підлог і догляду за ними, системи підлог, що самовирівнюються для спортивного і промислового будівництва, а також матеріали для робіт в області дерев'яного суднобудування і виробів з каменю.

Висока якість вироблених товарів гарантують, зокрема, сучасні технології, контроль процесу виробництва і використання високоякісної сировини від перевірених постачальників. Наші науково-дослідні лабораторії, оснащені спеціальним програмним забезпеченням, здійснюють технічний нагляд над впровадженням вироблених виробів. При цьому вони постійно розробляють інноваційні рецептури.

РозгорнутиЗгорнути
Вгору