Оплата за товари здійснюється в національній валюті України - гривні.

Форми оплати:

 

  • Безготівковий розрахунок з ПДВ для юридичних осіб - Після оформлення замовлення, Ви отримаєте рахунок, який дійсний протягом 1-го банківського дня.

За фактом надходження коштів на наш розрахунковий рахунок, ми організовуємо доставку товару за вказаною Вами в замовленні місця призначення.

Пакет документів, що надаються: рахунок, видаткова накладна, товарно-транспортна накладна, гарантійний талон (у разі замовлення обладнання та інструменту). Податкова накладна відповідно до Законодавства України реєструється в електронному вигляді

 

  • Безготівковий розрахунок без ПДВ для фізичних осіб - Після оформлення замовлення, Ви отримаєте рахунок, який дійсний протягом 1-го банківського дня. Так само Ви можете оплатити суму замовлення перерахуванням на картку «Приват банку» через відділення або у терміналі.

За фактом надходження коштів на наш розрахунковий рахунок або карту ПриватБанка, ми організовуємо доставку товару за вказаною Вами в замовленні місця призначення.

Пакет документів, що надаються: рахунок, видаткова накладна, гарантійний талон (у разі замовлення обладнання та інструменту)

 

  • Готівковий розрахунок при отриманні вантажу - проводиться за фактом доставки по м.Києву або при використанні послуги накладений платіж кур'єрської служби «Нова пошта». Пакет документів, що надаються: рахунок, видаткова накладна, гарантійний талон (у разі замовлення обладнання та інструменту)